Oddaj głos na Gimnazjum w Luzinie

Plebiscyt Energa Basket Cup ma na celu wyłonienie miejscowości w której odbędzie się impreza o nazwie Energa Basket Cup Show. Impreza odbędzie się w miejscowości z której pochodzić będzie szkoła która zwycięży w plebiscycie.

Główną atrakcją imprezy będzie koncert O.S.T.R. oraz koszykarski Show w wykonaniu Kacpra „Kacpy” Lachowicza (Kacpa.pl)

Sprawa jest bardzo pilna, mamy czas tylko do 8.05, aby wygrać musimy dziennie zdobywać ok 1500 głosów, przyłącz się do nas i głosuj na Gimnazjum Publiczne im.Pisarzy Kaszubsko-Pomorskich w Luzinie!

JAK GŁOSOWAĆ?
Mamy trzy możliwości głosowania
1. „GŁOSOWANIE TRADYCYJNE” – wystarczy podać wynik równania zapisanego na obrazku. Każdego dnia możesz oddać 5 głosów z każdego urządzenia.

2. „GŁOSUJ PRZEZ FACEBOOKA” – wystarczy że założysz konto łącząc je z facebookiem (opcja do wyboru przy rejestracji) oraz pozwolisz na publikację treści na swojej osi czasu, a następnie oddasz głos. Zakładając konto przez facebooka, możesz oddać dziennie 7 głosów. 2 głosy poprzez kliknięcie „głosuj przez facebooka” oraz 5 głosów poprzez „gosowanie tradycyjne”.

3. „GŁOSUJ PRZEZ SMS” – wyślij SMS o treści: EBC.88 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Głosowanie odbywa się na stronie Dziennika Bałtyckiego

WAŻNE!
Pomiędzy kolejnymi głosowaniami musisz chwilę poczekać, gdyż głosy są chwilę liczone, najlepiej odczekać ok 1min, lub włączyć ponownie przeglądarkę.

Gdy pojawi Ci się komunikat „Twój głos został przyjęty. Dziękujemy!” to znaczy że wszystko poszło dobrze, powtórz ten krok przynajmniej 5 razy każdego dnia!

Głosowanie Gimnazjum Luzino

0.00 śr. ocena (0% wynik) - 0 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website